Ročník 2014

Po 15 letech volba MISS V LOUNECH a hned velkolepá show s živým televizním vstupem

Ve čtvrtek 6.listopadu 2014 vyvrcholila slavnostním finálovým galavečerem v místním Vrchlického divadle soutěž MISS Louny. Porota soutěže zvolila vítězkou soutěže osmnáctiletou studentku Ivanu Košínovou z Peruce před 22letou studentkou Nikolou Tomešovou a 23letou učitelkou tělesné a výtvarné výchovy Martinou Hrdinovou. Titul Miss Sympatie si odnesla 17letá Kateřina Tomášová.

Diváci od prvních chvil vytvořili skvělou atmosféru a hlasitě povzbuzovali dívky při každém vystoupení. Moderátor večera, herec Lukáš Hejlík, vtipně glosoval situace na jevišti a zakomponoval do děje i svou dobrou znalost zdejšího prostředí. Jedenáct finalistek z celého regionu se představilo v tradičních disciplínách - rozhovoru s moderátorem, vlastním vystoupení a přehlídky v plavkách. Měsíce tréninku se dívkám vyplatily a porota v čele s ředitelem soutěže Petrem Benešem a řadou celebrit (Jakub Kohák, Gábina Partyšová, Eliška Bučková, Mirka Čejková a další) neměla vůbec snadnou práci.

 
 

Nadšení lounští diváci v průběhu večera aplaudovali celé řadě hostů - vítězům soutěže ČeskoSlovensko má talent, akrobatům DaeMen, České Miss Elišce Bučkové s její vlastní písní, pěvecké dvojici Blance Janečkové a Martinu Svátkovi ze soutěže Hlas ČeskoSlovenska nebo juniorským mistryním světa ve sportovním aerobiku. Soutěžící dívky se představily v pestrých choreografiích hned dvou módních přehlídek - kolekce módních večerních šatů značky Sugarbird a exkluzivně luxusních kožichů vídeňské značky Liska, která byla jedinou podzimní českou přehlídkou této značky. Živý vstup ze soutěže mohli shlédnout i diváci televize Nova v rámci pořadu Prásk.

Galavečer vyvrcholil předáváním cen - diamantovými šperky Goldex, večerními šaty Sugarbird či kurzy kosmetiky a líčení značek Mary Kay a Wella - a pokračoval do pozdních hodin VIP party, která potěšila více než 160 hostů nejen bohatým rautem, vystoupením DJ, ale i účastí všech finalistek i porotců. Tým organizátorů již nyní začíná s řadou nových nápadů plánovat příští ročník soutěže - Miss Louny 2015.

 

Porota 2014

Moderátor večera

Lukáš Hejlík

Český divadelní a filmový herec, autor projektu scénických čtení Listování

 

Porotce

Jakub Kohák

Český filmový a reklamní režisér a herec

Porotce

Gábina Partyšová

Česká moderátorka, zpěvačka a herečka

Porotce

Eliška Bučková

Česká zpěvačka a modelka, vítězka soutěže Česká Miss 2008

Porotce

Lenka Vacvalová

Slovenská herečka a moderátorka

Porotce

Mirka Čejková

Česká moderátorka, profesionální kouč

Porotce

Gabriela Horčicová

Ředitelka společnosti Liska Praha

Porotce

Eva Čapková

Vlasová stylistka, majitelka Salon Eva Slaný, externí spolupráce Wella Professionals